Doskonałe miejsce
dla produkcji fotograficznych i filmowych

Studio

MALTA Studio to doskonałe miejsce dla produkcji filmowych, sesji fotograficznych oraz na organizację wydarzenia. W dwóch funkcjonalnych przestrzeniach o zróżnicowanym potencjale scenograficznym można zrealizować w trakcie jednego dnia zdjęciowego kilka planów, bez konieczności zmiany lokacji.

- Pomieszczenie do wizażu, garderoba lub
   strefa klienta

- Powierzchnia 180m² / wysokość 3,3-3,5m

- Prąd 3x80A (gniazda 63A i 16A)

- Światło dzienne z możliwością całkowitego
   wysłonięcia okien

- Rampa rozładunkowa / winda towarowa 1.000kg

- WiFi do streamingów na żywo

- Pomieszczenie techniczne do przygotowywania
   produktów i potraw

- Kuchnia robocza

- Dwa osobne pomieszczenia z WC

Scenografia

MALTA Studio z punktu widzenia scenografii to klimatyczna, loftowa przestrzeń z częściowo zaaranżowanymi wnętrzami, dająca elastyczność w budowie lub adaptacjach istniejących planów.

Ściany strukturalne ze sztukaterią, z cegłami oraz z betonu dają możliwości stworzenia kilku planów w jednym miejscu bez konieczności zmiany lokacji.

Możliwość montażu kartonowych teł na Auto-polach pozwala stworzyć cykloramę w dowolnym kolorze lub green screen.

Na wyposażeniu studia znajdują się podstawowe elementy umeblowania, dekoracyjne oraz roślinność.

Istnieje również możliwość organizacji i wypożyczenia dodatkowych elementów scenograficznych. Dzięki temu możesz zbudować indywidualnie zaprojektowane plany zdjęciowe i zaadoptować scenografie do własnych potrzeb. Jeśli potrzebujecie pomocy z organizacją i budową scenografii - to możecie również zlecić to nam.

Kuchnie

Jednym z największych atutów MALTA Studio są aranżacje kuchenne. Potencjał scenograficzny daje możliwość stworzenia 8 różnych planów kuchennych do produkcji kulinarnych. Oprócz gotowych aranżacji istnieje możliwość ich modyfikacji z wykorzystaniem rekwizytów będących na wyposażeniu studia.

Modułowy układ mebli pozwala elastycznie komponować ich układ, zmieniać blaty i fronty, modyfikować wyspy, dołożyć pralkę.

Uniwersalna budowa wysp pozwala opcjonalnie zamontować dowolną płytę kuchenną lub zlewozmywak z wodą i odpływem - tworząc indywidualną konfigurację danej kuchni. Odrębna kuchnia robocza oraz pomieszczenie techniczne pozwalają niezależnie przygotować potrawy na potrzeby realizowanego nagrania.

Rekwizytornia

MALTA Studio oferuje również wypożyczanie
i organizację rekwizytów. Jeśli potrzebujesz konkretnych elementów scenograficznych, nasz rekwizytor przedstawi możliwe opcje spośród dostępnych na rynku.

Stale powiększamy naszą ofertę o rekwizyty współczesne jak również Vintage. Zachęcamy do obejrzenia naszej bazy i zapraszamy do współpracy.

Lista rekwizytów

Już wkrótce !

Motion Control

Możliwość wynajmu robota wraz z operatorem, do wykorzystania w produkcjach filmowych i reklamowych. Technologia MoCo pozwala na nagrywanie materiałów filmowych z precyzyjną kontrolą każdego kadru i ruchu kamery w sposób niemożliwy do osiągnięcia inną metodą.

Sprzęt

W ramach wynajmu studia oferujemy również możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu fotograficznego, filmowego oraz oświetleniowego.

Lista sprzętu

Kontakt

MALTA STUDIO
Aleja Prymasa Tysiąclecia 46
bud. B II piętro lok. 225
01-242 Warszawa
kontakt@maltastudio.pl

Tomek - wynajem / sprzęt
tel. +48606937854
tomek@maltastudio.pl

Jak do nas dotrzeć